O nas

Salon Fryzjerski Corti jest firmą podtrzymującą tradycje, w której fryzjerstwo zapoczątkowało się trzy pokolenia temu. Przez wiele lat firma nabierała doświadczenia, profesjonalizmu i prestiżu, co zostało docenione przez naszych Klientów.

Corti to zespół młodych, ambitnych i kreatywnych stylistów. Częste szkolenia oraz udział w konkursach fryzjerskich umożliwiają ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji. Nasza praca jest naszą pasją, co pozwala nam na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.

Leszek - stylista, mistrz fryzjerski, właściciel salonu. Swoją pasję fryzjerską rozwija od 25 lat. Doświadczenie oraz profesjonalizm ułatwiają mu tworzenie artystycznych fryzur.

Monika – stylistka fryzur, od 5 lat w salonie Corti. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i pokazach fryzjerskich.

Monika - Fryzjerka

Kasia M. - stylistka, która przygodę z fryzjerstwem zaczęła 6 lat temu. Ciągle doskonali swoje umiejętności szkoląc się, poznając jednocześnie nowe trendy i techniki fryzjerstwa.

Kasia - Fryzjerka

Marzena - mistrz fryzjerski od 18 lat. Mimo wieloletniego doświadczenia w dalszym ciągu rozwija i doskonali swoje umiejętności w zawodzie.

Marzena - fryzjerka

Kasia W. - stylistka fryzur, która swoją pasję wykonuje od 11 lat. Dążąc do perfekcji nieustannie bierze udział w szkoleniach i pokazach fryzjerskich.

- Fryzjer, stylista